ANINDA SİPARİŞ
Siparişiniz Aynı Gün Verilir
HIZLI TESLİMAT
En Geç 2 Günde Teslimat
İADE GARANTİSİ
Beğenmediğin Üründe İade İmkanı


Zararlı Ürünlere Dikkat

Bazı spor salonlarında kaslarınızı daha çok geliştirmek, yağlarınızı eritmek ve gençleşmek gibi arzularınız suiistimal edilerek hazır besin destekleri, hormonlar, bitkisel ürünler ve amino asitler (protein özütleri) bilinçsiz ve bilgisizce kullanılıyor. Bu yanlış ve tehlikeli eğilim, bazı merkezlerde İnsan Büyüme Hormonu gibi son derece tehlikeli ve riskli bir hormonun ya da erkeklere has cinsel hormon testosteronun sentetik şekillerinin enjeksiyonla uygulanmasına kadar ulaşıyor. Ciddi sakatlıklara yol açabilecek bu tehlikeli uygulamaların ‘sağlıklarını geliştirmek, güçlendirmek’ veya ‘yeniden kazanmak’ adına bu tür merkezlere devam edenlere yapılması talihsizliktir! Aşağıdaki uygulamaların henüz hiçbir bilimsel kanıtı yoktur:

 Büyüme hormonu salgılatıcısı (GHRH) adı altında ‘gençleştirici’ etkisi olduğu ileri sürülerek pazarlanan ürünler,

 Ağız yolu ile kullanıma sunulan büyüme hormonu tablet, damla ve kapsülleri,

 Kas geliştiren protein tozları, kapsülleri ve tabletleri,

 Yağ eriten iğneler, tozlar, şurup ve tabletler.

Bu ürünlerin sadece onları satanların banka hesabını geliştirdiğini, sizin ise sadece cüzdanınızı inceltip erittiğini, bedeninizi sonu belirsiz hormonal kaoslara sürüklediğini, zararlı pek çok katkı ve kimyasallarla yaşlandırıp kirlettiğini, cinselliğinizi, cilt, saç, tırnak, karaciğer ve böbrek sağlığınızı tehdit ettiğini unutmamanızda fayda var!

UNUTMAYIN!

 Yağ eriten bir bitkisel ürün veya besin desteği yoktur.

 Bölgesel yağ erittiği iddiası ile size satılan ürünlerin hiçbir etkisi yoktur.

 Ağız yolu ile alınan büyüme hormonu mevcut değildir. Büyüme hormonu sadece enjeksiyonla kullanılabilir. Kan seviyelerinin ölçümü ile ve sadece uzman hekimlerce kullanılabilecek bir hormondur.

 Kas yapıcı herhangi bir vitamin, mineral yoktur. Bu tür destekler sadece spor hekimleri tarafından önerilebilir veya uygulanabilir.

 Diyet uzmanlarının ve egzersiz eğitmenlerinin önerdiği besin destekleri, bitkisel ürünler, vitaminler ya da zayıflatıcı (!) ürünlerin kullanımı tehlikeli olabilir.